| viki16 a întrebat:

Mama Mi-a Cumparat O rochie Din Asta Pentru Ce Credeti http://blog.rochiiseara.ro/wp-content/uploads/2010/11/Te rani-35067C.jpg Ie Frumoasa Ce Credeti Mie Sincer Nu-mi Prea Place

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este mai mult decât frumoasă.
Nu ai gusturi!
Pa, pa.

evenso
| evenso a răspuns:

Rochia este frumoasa, pentru banchet ti-a luat?
Gusturile nu se discuta, daca tie nu iti place asta e, pacat ca l-a luat fara sa te consulta.

| florentina_9904 a răspuns:

Si rochia si pantofi sunt frumoase poartale pentru. ca sunt sigura ca ti-ar sta ff bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Dacă şi arăţi aşa de bine ca cea din imagine, e superbă!
Te pup!

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

E ff draguta, rafinata, really cute! Dar depinde cum vine pe tine. Fundita stilata?

| PupicAndreea a răspuns:

Este absolut superba, la fel ca pantofii.

| viki16 explică:

Da Pentru O Nunta SI Uitati Pantofi ImI plac Un Pic Dr Nu Stiu Daca Se Potriveste Cu Rochia Ce ZICETI http://incaltamintedamaonline.com/......nalt_1.jpg Iar Ca Cofura http://s1.ziare.com/? mmid=48c2bd6532e8c720b oricum eu am parul blond dar coafura merg toate impreuna ce ziceti > Are Gusturi Bune?

| CuteGirlSweet a răspuns:

Rochia este super pentru o nunta cum ai zis ...iti sugerez sa te incalti cu pntofi negri su plik negru ....plikul nu e neaparat

| helpyou03 a răspuns:

Este frumoasa, dar iti recomand sa nu mai porti si alte accesorii.este destul de incarcata ea.si culoarea este ok...

| Chichi155 a răspuns:

Buna! Rochia este foarte frumoasa, dar depinde unde vrei sa o porti si cum o accesorizezi happy Eu personal, as purta o pereche de platforme rosii sau negre si o bratara happy

| dulcika23 a răspuns:

Daca ai 16 ani nu iti recomand acest model de rochie. este pentru o persoana mai matura. iti trebuia ceva mai tineresc pentru varsta ta. eu asa zic. ceva in genul acesta pentru banchet http://www.marissa.ro/......te-4891952

| deyadeyutza95 a răspuns:

Este superbaa!