| Panteraa a întrebat:

O data la cat timp trebuie sa te pensezi? Eu ma pensez in fiecare saptamana ca daca nu se vad urat firele abia iesite. Este prea des?

Răspuns Câştigător
| bunăteiubescpa1 a răspuns:

Este bine sa te pensezi doar cand iti apar firicele unde nu trebuie laughing nu este neaparat des. daca ai spus ca se vad urat sau ceva de genu, atunci contiua sa faci asta. nu este neaparat un timp anume cand trebuie sa te pensezi, depinde de fiecare cat ii creste de repede laughingwinking

3 răspunsuri:
| navinia a răspuns:

Nu! stai linistit/a! eu ma pensez de 3 ori pe saptamana! big grin nu-i nimica!

| mona a răspuns:

Normal te pensezi atunci cand apar firicele si asa ma pensez si eu ca si tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma pensez o data la 2 saptamani, imi cresc firele mai greu sad.