| anutzabnx a întrebat:

si-a scos cineva punctele albe de genul la cosmetica? Daca da, s-au vindecat complet? Au reaparut? Cam in cat timp trece roseata? https://www.google.ro/......ps?/search

Răspuns Câştigător
| AnnieJ a răspuns:

Eu mi le-am scos si 2 zile am fost rosie si nu am avut voie sa ma bronzez pentru ca sa se inchida porii. Problema e ca atunci am fost la piscina si am uitat de asta laughing si mi-au aparut inapoi in cam 2-3 saptamani. E cam dureros si nu e chiar asa eficient.

| anutzabnx explică (pentru AnnieJ):

Si acum "traiesti" cu ele, sau ai scapat? laughing Pe mine ma distrug psihic, sunt oribile si nu prea am mai vazut pe nimeni cu ele straight face

| AnnieJ a răspuns (pentru anutzabnx):

Nu, nu am scapat de ele inca. Dar, am un fel de gel cu acid salicilic de la L'oreal. Ma dau cu el si imi dispar cateva zile. Dupa apar la loc. laughing)