| IoanaIoa88 a întrebat:

Hey TPU! Statusuri gen: se scrie " gelozie" dar de cele mai multe ori se citeste " nu vreau sa te pierd"!
Funditaa! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Assiral a răspuns:

Ai 25 de ani? Eşti plin de viaţă? Ai un caracter puternic, o minte ageră şi crezi că eşti gata să răstorni şi munţii? Însoară-te! O să îţi treacă repede!

Nu conteaza cat de des va vedeti... important ce inseamna pentru voi aceste intalniri

Să te laşi de iubit, e ca şi cum te-ai lăsa de fumat - parcă totul e sub control, până nu te îmbeţi

Daca te iubesc 100 de persoane, printre ei sunt si eu... daca te iubesc 10 persoane, printre ei sunt si eu... daca te iubeste o singura persoana, aceasta sunt eu, daca nu te iubeste nimeni, inseamna ca eu nu mai exist

Atunci cand spui cuiva DA, asigurate ca nu iti spui tie NU

Nu frumuseţea decide pe cine să iubim! Iubirea decide pe cine să considerăm frumos!

1 răspuns:
| ToLoveRu a răspuns:

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic.Si daca am pierdut ceva inseamna ca nu-mi trebuia

Si tu poti fi ranit de o fata. Nu uita ca si baietii plang cateodata

Intr-o zi ma vei cauta in fiecare "ea"asta daca nu o faci deja

Razbunarea nu-mi aduce satisfactii, insa indiferenta ti-o daruesc cu multa dragoste

Cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru... ma-i lasat sa plec

Cum sa nu o iubesti daca ea e frumoasa ca o stea, stiind ca e si a ta.