| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva(a incercat) exercitii pentru. coapse? chias mi-ar trebui... FUNDAA

Răspuns Câştigător
| Mariinaa a răspuns:

Mai, vad categoria "Beauty & Fashion " asa ca STFU, si duceti-va unde va e locu', totusi! Incearca stand pe o parte sa ridici piciorul si sa formezi un unghi perfect de 90 de grade, si acest exercitiu il repeti de minim 30 de ori, va da rezultate!happy Succes.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FailL a răspuns:

Nu-i problema, se gasesc destui. nu trebuie sa dai tu jos sunca, iti gasesti unu caruia sa-i placawinking

| Ioana2135 a răspuns:

In primul rand, asa am vrut sa-mi scriu numele.
In al doilea rand, du'te dracu`` ca'ti iau eu bilete