| abril a întrebat:

Hey TPU!
Stie cineva unde e salonul lui Tenzi Diminescu din Timisoara si cum se numeste? big grin

Răspuns Câştigător
| deea89 a răspuns:

Nu am gasit nicio adresa dar am gasit persoana respectiva pe facebook.Cauta "Tenzi Diminescu" pe facebook, iti dau link-ul si sper sa mearga daca nu cauta tu.Asa poti lua legatura direct cu ea, o intrebi unde este salonul si ce detalii mai vrei.succes!

1 răspuns:
| loveyouschatz a răspuns:

Tenzi Cosmetic
Strada Academician Petre P.Negulescu, nr. 2
Timisoara
T: 0256/437979. Cred ca acesta este si eu il caut.da mi si mie mesaj daca ai gasit salonul te rog.mersi