| didolina24 a întrebat:

Stiti cum se pot largi pantofii sau balerinii din piele? Dar tenesii/adidasii?

Răspuns Câştigător
| lunarwolf a răspuns:

Cei din piele, dacă îi porți de câteva ori, se lărgesc singurei. big grin

Poți să îi iei prin casă cu niște șosete mai groase. happy

Good luck.

7 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Pune-le crema de maini, se va lasa pielea.

| tequila777 a răspuns:

Eu faceam in felul urmator : pus spirt/sau lapte Doina in interior, iar apoi trageam cu mainile de ei si puneam inauntrul lor - unde voiam sa se largeasca - ghemotoc din ziarewinking

| sonya a răspuns:

Buna,

Am citit undeva ca ii poti largi cu gheata. Pui intr-o punga niste apa, punga sa fie pe toata lungimea incaltamintei si apoi pui totul in congelator. Lasi aprox 1 zi si apoi scoti incaltamintea si punga din ea, dupa care probezi sa vezi daca iti vine bine sau nu.

Succes!

| Raya_9247 a răspuns:

Eu mi-am pus spirt pe un pic de vata si am pus-o in varful pantofului si s-a lasat, acum nu mai ma strang.

| dre a răspuns:

Ii dai cu crema de maini in interior si ii porti prin casa cam 30 minute

| didilau a răspuns:

Trebuie sa pui spirt in ei si sa ii porti cateva ore(dar ai grija cat spirt pui sa nu iasa pe cealalta parte)

| bucataru a răspuns:

Purtandu-i, logicwinking