| SnYcK3rS a întrebat:

sunt baiat, am 17 ani si vreau sa-mi schimb look-ul. Am parul saten, nici inchis, nici deschis, deci e o nuanta intre cele doua, ochii caprui si as vrea sa ma tund gen Smiley, Narcotic Sound, Christian D.

Cum se numesc frizurile astea?

Ati vazut ca Smiley are in par pe stanga o "dunga", ca sa zic asa

Cum se face si cum se numeste?

FUNDA

6 răspunsuri:
| IsJustMe007 a răspuns:

Cel mai bine te duci cu o poza cu tunsoarea dorita la frizer.

| splitt a răspuns:

Daca vrei un nou look, nu copia pe cineva exact, inspira-te, imbraca-te original, trebuie sa te duci la stileis pentru ca nu orice tunsoare se potriveste cu fata oricui, cat despre haine daca vrei iti zic multe, trimite-mi mesaj pe privat

| splitt a răspuns:

Nu ma lasa sa-ti trimit mesaj, da-mi un mesaj pe privat cu id-ul, daca vrei

| splitt a răspuns:

Trimite-mi mesaj cu id, nu ma lasa sa iti scriu mesaj

| angeloo12 a răspuns:

Boss indreaptati parul`l cu placa si fa-ti o frizura geva genu`l tau nu smilewinking bafta

| oTrueBlood a răspuns:

Buna. Retro cut medium up short sides thinking