| LawlietL886 a întrebat:

Hey TPU!
Știe cineva un site de unde pot cumpăra tricouri personalizate cu poze alese de mine?

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

La multe dintre site-urile care ofera tricouri personalizate poti:
1. Alege sa iti personalizezi tu un tricou cum vrei. Posibil sa te coste mai mult decat daca ai lua ceva "standard" de la ei, din motive evidente.
2. Poti face cont de creator si sa creezi cate tricouri si alte produse gen cani, mouse pad, samd vrei si apoi sa le cumperi ca un client de rind. O sa platesti pretul standard dar vei primi comision ca si creator. Aici pot sa iti dau si un exemplu, Zazzle.com. La astea din Romania nu prea ma bag, de regula calitatea e sub ce gasesti afara si nici preturile nu sunt mare fis.

| cfrtobias a răspuns:

Https://www.facebook.com/tricouripersonalizatecudetoate/ eu aici mi-am facut, cum am vrut

| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune