| BybyMary a întrebat:

Tocmai m-am pensat si as vrea sa stiu cum pot scapa de roseata cat mai repede. Va multumesc!winking

4 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Aia e iritatie, te-ai facut cu crema sau ai insistat foarte mult pe zonele respective?
eu ma fac mai nou fara crema si nu ma irit.prima data m-am iritat, poate de la crema, poate ca era prima data.dar dupa ce se obisnuiesc zonele nu te mai inrosesti.

| andru10best a răspuns:

Pune gheata.

| MetalHead04 a răspuns:

Crema de galbenele:3

| mona a răspuns:

Scapi cu o crema hidratanta cu aloe vera sau crema de galbenele