| Adelina906 a întrebat:

urgent am o nunta in curand si totul e pregatit rochita, pantofi dar a mai ramas un singur lucru important COAFURA? ce imi sugerati ps: nu vreau coc ceva intr-o parte, am parul lung si ondulat. funda

Răspuns Câştigător
| AndraNicoleta a răspuns:

Incearca sa-l tapezi putin in fata si prinde-l lejer intr-o codita la spate sau intr-o parte si lasa-l ondulat, asa cum este el.

Uite... ceva de genul asta http://www.google.ro/......tp?/imgres

Succes!

8 răspunsuri:
| nicusor95 a răspuns:

Fara nicio coafura....indreapta-l si gatabig grin.e mai frumos asa..sunt baiat si mie asta imi place

| kaattyy97 a răspuns:

Iti poti face un coc, si iti lasi o suvita de par sa cada aproape de fata....este si frumos si atragator :p.

| Denisee1 a răspuns:

Eu zic il aranjezi frumos intr o parte si il prinzi la spatee sa stea doar in fata.Da te cu putin fixativ.sau ti l indrepti

| VrajitoareaIntunecata a răspuns:

Mai depinde si de forma fetei.

| mihaelaavirvarei a răspuns:

Buna si eu am acelasi tip de par ca tine, si in curand particip la o nunta, eu ma gandeam sa iti faci ceva cu impletituri pentru ca sunt la moda anul acesta, eu asa imi fac coafura. Uite un link care te poate ajuta. Funda? http://www.youtube.com/user/lilithedarkmoon?feature=results_main

| Naoa a răspuns:

Uite aici o coafura simpla, usor de realizat si de efect:
https://www.facebook.com/....../photo.php

| cubyro a răspuns:

Poti vedea cateva coafuri pentru parul lung aici.
www.cuby.ro/coafuri/coafuri-pentru-par-lung