| AIKOcaNoNYu a întrebat:

Hey TPU:)
Va plac sandalele astea?
Cu ce ar merge?
http://www.google.ro/......tp?/imgres isc:black&tbm=isch&tbnid=k0oOizXjD8mm6M:&imgrefurl=http://www.sandale-online.info/......ed=1t:429, r:12, s:0&biw=1024&bih=636

Răspuns Câştigător
| mamarutza12 a răspuns:

Foarte frumoase. le poti lua cu un maieu sau tricou negru(simplu+ un lant masiv sau cu ceva scris si fara accesorii), si pantaloni scurti albi, galbeni sau gri.
cred ca mai merg la scoala cu niste blugi stramti, o camasa mai lunga, o vesta din material de blugi si un lantisor cu pandativ.

6 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Scz da numi aparsad

| unknown a răspuns:

Sunt dragute, eu as alege altceva dar daca tie iti plac ar trebui sa le porti increzatoarehappy
Le porti purta cu fuste si maieu, tricou sau bluze de vara, cu pantaloni scurti si cu rochii colorate.
Succes.

| bia0000 a răspuns:

Sandalele sunt joase si merg la aproape orice:o rochita scurta colorata, pantaloni scurti sau blugi etc...

| Șâret a răspuns:

Da, sunt frumoase.
Par lejere dar pietrele le dau un aspect masiv, îmbină perfect cele două stiluri.
Poți să le porți cu o bluză largă și pantaloni scurți, sunt perfecte pentru stilul casual.

| mamarutza12 a răspuns:

Multumesc frumos