| anonim_4396 a întrebat:

Vara asta merg la o nunta, eu am vrut sa-mi cumpar o rochie dar nu ma simt prea bine in rochii, de aceea mi-am luat o fusta ceva de genul acesta http://www.google.ro/......tp?/imgres si doua topuri mai elegante cu pantofi cu toc...credeti ca m-am imbracat potrivit pentru o nunta?

Răspuns Câştigător
| TraficantaDePufuleti29 a răspuns:

Daca tu te simti bine poti sa te duci si in pantaloni deoarece se poarta si ce ai vrut tu se potriveste este suuper draguta fustita.
Cred ca se potriveste.