| TnCristinaa a întrebat:

Voi cum va imbracati in prima zi de liceu? (sunt clasa a 10-a)Nu am nicio idee cum sa ma imbrac in prima zi

10 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Lejer si decent. Oricum nu o sa fie toate lumea cu ochii pe tine, asa ca va stresati aiurea cu prima zi de scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In prima zi de scoala ma imbrac in pijamale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat sa zic ca nu merg la scoala, am terminat-o demult.

| Gunoi a răspuns:

Fugi la mall şi vezi ce găseşti drăguţ big grin

| AKARA0 a răspuns:

Un bluzon albastru/bluza ralph lauren (e cea mai buna calitate)
Blugi negri normali, nu raiati, si adidasi nike negri
Eu asa merg, cred ca ti-ar sta bine

| InnocentSίn a răspuns:

Blugi/colanti si o bluza. Dupa parerea mea chiar nu conteaza cum te imbraci atata timp cat areti decent! :*

| Voro a răspuns:

Iti recomand ceva casual-elegant, nu ma refer la costum. Poarta niste pantaloni mai eleganti, nu optez pentru blugi fiindca vei purta tot anul. Alaturi de pantaloni, o camasa alba ar fi cea mai potrivita. In partea de jos i-ati niste mocasini, in orice caz nu adidasi fiindca cum am spus si la blugi, vei avea timp si de ei tot anul.

| NicoPitic a răspuns:

Daca as fi in locul tau, eu mas imbraca in pantaloni lungi, mulati, cu talie inlta, simpli, negri sau bleumarin cu o bluza alba nu conteaza sau un tricou cu imprimeu pe el ca stii ca se poarta, si de incaltat tot ceva negru.

| NicoPitic a răspuns:

Merg foarte bine tenisi.

| Imalittlemonkey54 a răspuns:

O camasa cu o pereche de blugi sau o fusta si tenisi/balerini/tocuri