| anonim_4396 a întrebat:

Vreau o schimbare de look asa ca m-am hotarat sa ma tund. Ținând cont că am fata oval-lunga vreau si eu niste idei de tunsori, nu mai scurte de umăr. PS. Am parul cret asa ca nu stiu daca imi sta bine cu toate tunsorile.Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Victor453 a răspuns:

Https://www.google.com/......ps?/search cauta aici vreo poza ce-ti place mai mult si arata frizerului, mai departe el stie ce sa faca, sau sfatuiestete cu un frizer care coafura ti-ar prinde mai bine pentru fata, corpul tau.

| Violleta2022 a răspuns:

In primul arnd nu stim daca esti fata sau baiat, daca ai 7 ani, 17 sau 70, daca esti slab(a), gras(a) sau trup atletic.

Poate dai mai multa informatie, ca sa putem sa-ti dam idei cat mai bune.