| tedii22 a întrebat:

:* vreau sa imi fac freza asa http://www.google.ro/......tp?/imgres ma puteti ajuta cu sfaturi sau video. plzz. nu vreau raspunsuri gen du-te la salon... funda + vot repedee :x

1 răspuns:
| Klews a răspuns:

Deci, nu am gasit videouri care te pot ajuta, dar incearca astfel: tunde-te foarte scurt ca in acea imagine pe partile laterale a capului, lasand bretonul si partea ramasa din mijloc. Cumpara niste gel si piaptana-te cu un pieptan normal intr-o parte si gata!
Daca nu te poti descurca, salonul e cea mai buna solutie.
Succes!