| Anitta97 a întrebat:

Vreau sa imi pun cercel in buric big grin Stie cineva unde mi-l pot pune, cat este pretul si care sunt riscurile...cum se trateza sa nu se infecteze? :* happy

3 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Nu-ți pune. Nu merită. Cu ce scop să-ți pui un cercel acolo? Gândește de 2 ori înainte să faci ceva.

| Anitta97 explică (pentru SonicAndrei):

Nu st sigura laughing ma cam sperie ideea ca se vindeca foarte greu si se poate infecta.dar mi se pare sexy

| Frida1 a răspuns:

Daca il pui la un salon autorizat de catre cineva autorizat si priceput cu unelte de lucru steriliate, riscuri nu prea sunt. Adica dupa ce ai pus cercelul rana se vindeca si totul e ok. Am o prietena care si-a pus si dupa 7 zile se vindecase foarte bine.