| boyslik1 a întrebat:

Hey TPU,vreau sa stiu cum pot scapa de cosurile negre, cel mai bun raspuns, FUNDA! >:

Răspuns Câştigător
| Mihaella262 a răspuns:

Spala-te pe fata cu apa si sapun (de preferat sapun antibacterian) de cat mai multe ori pe zi. Sau incearca o masca dintr-un albus de ou batut spuma peste care adaugi 2 linguri de malai. Iti pui amestecul pe fata, lasi 10-15 minute si te speli bine. Succes!winking

1 răspuns:
| LoriLoL a răspuns:

Probabil te referi la puncte negre.du-te la cosmetica sa-ti faci un tratament de curatire si ti le scoate.