| TipaInNegru a întrebat:

Vruiam sa va intreb cum ii pot face parul sa creasca mai repede! Eu il am lung dar asi mai vrea sa creasca catva centimetri!

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Citeste acolo unde scrie despre cresterea si caderea parului:

http://deearockon.blogspot.ro/......-la-z.html

poti folosii in plus un sampon de la gerovital pentru crestere, anti-cadere
eu l-am folosit acum nu-mi mai cade parul si a crescut rapid
te astept daca ai alte intrebari

5 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Bună.
Ai putea folosi ulei de ricin.

| Seepty a răspuns:

Incearca sa nu mai tai din varfuri, asa iti va creste mai repede si fara alte prostii pe care sa ti le torni in cap si sa-ti cada parul.

| Solitude15 a răspuns:

:d nu il taia incearca sa il tragi un pic dar nu asa tare ca sa te doara si nu cumpara diferite sampoane si masti pentru par ele nu ajuta la nimic samponul are functia de a spala parul si nimic mai mult fundita

| TipaInNegru explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri!

| Adyb a răspuns:

Peruca!?!?!