| LaraDot a întrebat:

Hey trec in a 5-a si vreau ca in prima zi de scoala sa imi fac parul mai special... dati-mi idei si poze.cu cat mai multe cu atat ma bine happy.
Fundoi+ Vot.

Răspuns Câştigător
| tenshi261 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=lAzJP12G0K0
ai putea incerca sa vezi la japanese sau korean hairstyles...(^^;)

8 răspunsuri:
| isis5001 a răspuns:

Fa-ti codite impletite mici si multe seara, dormi cu ele si dimineata da drumul parului, vei avea un par ondulat superb si vei fi si f originala. Pune-ti si o agrafa draguta intr-o parte si esti gata sa fii cea mai frumoasa happy

| PetreConstanta a răspuns:

In clasa a V a - par mai special? rasa in cap

| AislinnLowery a răspuns:

Http://3.bp.blogspot.com/......010-op.jpg
eu zic ca si cocul si coada sunt geniale pentru sc;;). sper sa iti fie de folos

| RoxanaAndreeaBianca a răspuns:

Http://www.divahair.ro/......tru_scoala
Http://www.youtube.com/watch?v=Rsost2Q8FLk&feature=related
Ceva comod si simplu! Codite,desfacut(intins cu placa),cu o bentita subtirica, coada de cal(tot intins), un coculet simplu.

| Rebe97 a răspuns:

Poti sa ti-l ondulezi cu ondulatoru si sa-l aranjezi cu o agrafa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treci in a 5a si te preocupa freza? -.-'
Te duci la scoala nu la discoteca. Ma rog, acu depinde si de tine... ce vrei sa faci la scoala.

| Genela a răspuns:

Cel mai frumos este parul natural, dar daca chiar vrei ceva inedit: daca ai parul cret pune putina spuma dupa ce te-ai spalat pe cap si usuca-ti parul cu un difuzor (sau uscator de par), dar ai grija sa stai intr-o pozitie in care sa se usuce cu volum (cu capul pe spate sau "in jos"). Sa ai un un frumos!

| msgrint a răspuns:

Iti poti face o coada de cal, sau o coada prinsa cu propriul par, un coc lejer, cu suvitele de par laterale usor rasucite, coada impletita in os de peste, sau chiar o coada impletita usor facuta, iti poti da parul cu spuma si il poti prinde usor la spate. O coada impletita, gen coronita sau o impletitura pornind de la breton(daca ai, daca nu pornind de la frunte) intr-o parte, il poti lasa liber si cu o coada impletita subtire unde prin el. Depinde de tine acum, cum iti sta cel mai bine happy.
Sper ca te-am ajutat.

P.S. : Imi pare rau ca nu am poze, dar nu gasesc.