| mara_8651 a întrebat:

Hey! Unde pot găsi și eu nuantatoare de par în Constanța. Ce nuanțe sunt eficiente pentru parul brunet?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se gasesc in orice supermarket. Pe brunet nu stiu ce ar putea prinde eu sunt satena si nu a prins mai nimic. Incearca cu roscat aprins sau recomand tinctiura de castelani ea prinde pe orice (roscat ). Sa nu incerci nuantator blond ca nu ai nici o sansa. Ai putea sa te decolorezi apoi sa folosesti nuantatorul asa prinde bine. Succes!