| simonafrumoasa a întrebat:

Hey! voi ati vazut sutienul acela slim&lift air bra? http://www.google.ro/......tp?/imgres ei bine daca l-ati vazut sau il aveti cum vi se pare? eu vreau sa imi iau stiu ca este scump. eu am sani mari iar sora mea ii are mici dar destul de mari pentru varsta ei. se adapteaza fiecarui bust? eu saptamana viitoare as vrea sa il cumpar din magazinele top shop. ce parere aveti? merita? PUP! pa!

1 răspuns:
| IgoToHellForThis a răspuns:

Nu se merita.Cumparati un sutien bun de la jolidon cu 50 de lei.Astea de la top shop sunt porcarii si o sa dai banii de geaba.