| anonim_4396 a întrebat:

Hey,voi ce parere aveti de produsele de make-up de la dm? Intreb asta pentru ca ma gamdeam sa imi cumpar de acolo un fond de ten care costa cam 30 de lei( mi se pare decent pentru un fond de ten).Nu vreau sa imi iau de la sephora sau douglass,pentru ca mi se par foarte scumpe. Deci voi ce parere aveti despre ele, sa imi iau sau nu?

Răspuns Câştigător
| anonima0101 a răspuns:

Mie, sincer, mi se par bune produsele make up de acolo, chiar au preturi destul de accesibile. Mi-am cumparat de acolo mai multe produse inclusiv fond de ten si e foarte okay.

1 răspuns:
| JustForFewSeconds a răspuns:

Hei, daca ti le achizitionezi online, imi dai si mie site-ul? :*