| anonim_4396 a întrebat:

Hey,vreau sa fiu la moda..in ce sa ma imbrac?

6 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

In ce te avantajeaza.

| Veroniquest a răspuns:

Www.weheartit.com
Uita-te la pozele cu tinute si inspira-te :*

| 1DeadMemories a răspuns:

La moda esti doar daca te imbraci din seria new entry la brand ul de haine.Degeaba ti spun eu sa te imbraci ca o rockerita, daca tu esti manelista.Era un exemplu. Fiecare are un stil pe care l agreaza :sport, casual, business.

| Prietenoasa a răspuns:

Pantaloni scurti si un tricou.

| Barbiiiedoll a răspuns:

Dacă e cald imbracate cu o pereche de blugi scurti cu un maieu sau tricou alb simplu bagat in blugi si cu parul desprins (drept) si sa il indrepti cu placa sa fire drept drept sau daca nu il prinzi in coada de cal si il dai inr-o parte cu o pereche de opincute. si daca e un pic mai racoare ia-ti o pereche de blugi cu turul lasat sau o pereche cu talie inalta ..si un tricou cu o gecuta subtire pe deasupra descheiata si ridica mainicile pana la cot sau pana mai aproape de cot.
Funda?batting eyelashes :*

| anonimaM a răspuns:

Pantaloni scurti cu imprimeu, cel mai bine floral, si un tricou monocromatic.