| de3a_4458 a întrebat:

Hey! Vreau sa ma tund in stil emo, dar nu stiu cum sa ii explic frizeritei :D ati putea sa ma ajutati :D http://hairstyleshs.blogspot.com/......inter.html a 3-a poza
Plzz daw funda :D

Răspuns Câştigător
| Adela50 a răspuns:

Buna.Pentru ca sa nu gresesti si ca frizera sa nu o dea in bara, iar parul tau sa sufere consecintele, mai bine faci o poza cu telefonul si i-o arati.Atunci va sti exact cum vrei`happy

5 răspunsuri:
| ruxi a răspuns:

E tunsa in scari cu breton intr-o partehappy si parul tapat in partea de sushappy

| no1cares a răspuns:

Printeaza poza
daca nu ai imprimanta fa o poza cu telefonul
si arata-i
sugur o sa prinda ideea
funda?

| CldN a răspuns:

Nu prea ai cum sa explici...printeaza poza si arata-i'o frizeritei...

| Antonia154 a răspuns:

Ia poza, si arata-i, ca eu am avut aceeasi problema, acum sunt frezata cum vrei tu, dar nu importa.ia poza cu tine...

| Zmeu a răspuns:

Zii asap... as vrea par in stil emo adica in scarite parul in ochi si mai adaugy tup... cpu