| PandaaBeiibi a întrebat:

Heya!
Am revenit cu o intrebare la care am nevoie de raspuns URGENT.
Poimaine merg la ziua unei prietene si nu stiu cum sa ma imbrac.Parul o sa mi-l fac cel mai probabil cu placa.Petrecerea se tine intr-un restaurant dar nu o sa fie ceva foarte elegant si bla bla. Daca ajuta cu ceva am 14 ani si nu vreau sa fie o tinuta prea "pompoasa".
Fundaa :*

Răspuns Câştigător
| Cigarettă a răspuns:

Eu a opta pentru o pereche de colanţi/blugi, o bluziţă drăguţă/un pluovar şi încălţată cu nişte UGG-uri/cizmuliţe sau baskeţi. Depinde de tine. Dacă vrei să fi mai "elegantă" atunci optează pentru o rochiţă sau colanţi cu o bluză peste genunchi[sunt unele special care merg cu colanţi :d]
Îmbracă-te în ce te simţi tu cel mai bine.winking

3 răspunsuri:
| AdrianFita a răspuns:

Un smoking sau un trening.

| Kaℓi a răspuns (pentru AdrianFita):

Sau un costum de ski, nu crezi? big grin

| ShdDidutz a răspuns:

Pai cu o rochie putin peste genunchi si accesorii, (Nu cred ca e pompos tongue)