| crazyangel a întrebat:

Heya! dragii mei, ce parere aveti si voi de freack style? incerc sa ma imbrac mai diferit, mai crazy, mai iesit din comun. Doar ca multi nu ma inteleg,,,sad ce credeti voi depre asa ceva?

4 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Te imbraci cum doresti tu, esti tanara, frumoasa nu mai zic, iti sta foarte bine cu orice, doar nu vrei la un "deux pieces" scortos si cu geanta si pantofi cu toc de aceeasi culoare?
Am vazut intr-o zi o tanara ca si tine, avea imbracate pe ea 5 tricouri diverse modele sau culori, care se vedeau toate, era foarte "schic"...la asa tinute mie imi plac si niste coafuri mai trasnite. Ceau!

| RamonaMn a răspuns:

Te imbraci cum vrei tu. Oamenii din jur nu au dreptul sa te critice asupra stilului TAU vestimentar.

| dyav0litza a răspuns:

Astai fata tine-o tot asa! Nu te lasa la toti criticii faci ce vrei cum vrei si cand vrei cei doare pe ei capu? sasi vada de oalele lor acolo u draga mea fa ce simti...succes!

| bianca695 a răspuns:

Si eu ma imbrac crazy si nu ma intereseaza ce zice lumea din jur... daca eu ma simt bine atunci totul e okwinking