| Taburet a întrebat:

Heyo sunt clasa a 8 a si am balul bobocilor mami zice sa imi pun blugi ca rochiile nu se mai poarta dar eu nu o cred ce ziceti? Mi a cumparat niste blugi roz si sa imi pun expadrile ce credeti?

4 răspunsuri:
| iSwag a răspuns:

Du-te in blugi linistita. laughing
Eu ma duc in hanorac/camasa si blugi.

| oanaro a răspuns:

Eu n-am auzit pana acum pe cineva sa se duca in blugi la banchet. Iti recomand sa-ti iei o rochita. In blugi te poti imbraca in orice alta zi.

| DirviziuQ a răspuns:

Mai bine o rochie, sa stii ca inca se poarta. Dar poti sa mergi si asa. E alegerea ta ce iti place mai mult.

| ana0409 a răspuns:

Eu zic sa te duci in rochie pentru ca este un bal si nu doar o simpla plimbare pe-afara
P.S. intreaba-ti si prietenele si cere-le sfatul