| Nikol99 a întrebat:

HeyTPU! Pt scoala mi-am luat niste jeans la moda culoarea albastru deschis cu alb o camasa cu valonase la piept niste pantofi negri cu putin toc cat pentru 12 ani o vesta de scoala neagra si o geaca subtire(de toamna) tip sacou neagra. Cum vi se pare e potrivit pentru prima zi de scoala si pentru primul semestru?

2 răspunsuri:
| Liquify a răspuns:

Eu as renunta la vesta. Si daca blugii sunt stramti jos as purta o pereche de balerini de preferat albi.

| Caty5 a răspuns:

Da dar ai putea sa iti iei si tu o pereche de pantofi mai eleganti tip sanda cu niste ciorapi transparenti