| Mariadk544 a întrebat:

Heyy, am auzit că uleiul de cocos e bun pentru păr. Aș vrea să încerc, dar îmi va lăsa părul gras sau ceva dacă mă spăl doar cu șampon și atât, gen fără balsam sau alte produse? Și aș putea folosi un oarecare ulei de cocos, sau trebuie unul special pentru păr?

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Balsamul este cel care iti ingrasa parul. Daca ai parul gras, nu folosi balsam, foloseste doar sampon simplu.Nu balsam, nu sampon cu balsam.

Uleiul de cocos si alte sampoane is reclame, facute doar pentru reclama, trebuie si aia sa faca ceva maruntei, iar daca naivi is f multi, pot sa faca si milioane.
Baga ceva femei care au par bogat, alea asa is ele natural, poate sa nu se spele cu nimic, asa au ele parul laughing nu ca i lar face asa sampoanele la care ele fac reclama.

| Furnicuta000 a răspuns:

Unde ai vazut tu reclama la ulei de cocos?

| Yaesmin a răspuns:

4 linguri de ulei de cocos, 2 linguri de ulei de ricin și o lingură de ulei de măsline.