| χƒяυмυѕιкαχ a întrebat:

Heyy am o problema adica vreau parerea voastra, mi-a iesit un neg acum cateva luni si am crezut ca e cea normal dar acum am pus mana din greseala pe el si am simtit ca a crescut! xd Este vreo sansa sa fie cancer?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mihaivassi123 a răspuns:

Daca ai de mult negul si ai crescut si tu ca marime, s-ar putea sa fie ceva normal, daca a crescut din senin, poate fii grav, spune-le parintilor tai asta! sau mergi la docTor, ca el stie cel mai binehappy

| daienush a răspuns:

Da si eu am vreo 10 da e ceva normal... Dar poți merge la un doctorwinking

| KrsKa a răspuns:

Trebuie sa te duci la dermatolog..acolo o sa iti dea cel mai bun raspuns. happy