| MinniePearl a întrebat:

Heyy everybody, sunt noua aici si m-am gandit sa va intreb ceva! Deci, trec in clasa a 6-a si in clasa a 5-a am purtat uniforma scolii (jeans orice culoare, camasa/tricou alb cand e cald si cravata rosie) sincer, uniforma e acceptabila dar e prea banala, si am in clasa de langa mine niste fete care chiar nu poarta uniforma, adica vin in jeans cu un tricou trasnit si esarfa iar profesorii nu le zic nimic! Am incercat si eu intr-o zi si toti profesorii au sarit pe mine mai ca aveau sa imi sune parintii! Va rog! Dati'mi cateva idei! Va zic cateva lucruri cu care nu se poate : pantaloni trei sferturi colorati, tricouri in afara de negru si cu imprimeu trasnit si haine vulgare! Va multtumesc mult pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| TheLocaKid a răspuns:

Naspa de tine straight face Sa vad daca te pot ajuta. Ai putea purta niste blugi negri stramti si simpli, niste adidasi albi, un tricou alb, iti prinzi parul intr-un coc neglijent si iti pui o coronita micuta neagra, eventul cand iesi de la ore si stai in curtea scolii tine`ti ghiozdanul numai cu o bereta, desprindeti parul si chestii big grin Nu mai are ce sa iti mai faca dupa ce ai iesit de la orele lor. laughing

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall! Sa stii ca de multe ori accesoriile pot transforma o tinuta banala intr-una foarte cool. Incearca o bentita draguta, o pereche de cercelusi micuti, un lantic de aur/argint cu un pandativ gen fluturas, animalut, trifoias etc si un ceas la mana, de preferat rosu pentru ca se asorteaza bine cu camasa alba si cravata rosie.