| δεάδℓλκιss a întrebat:

Heyy! La inceput de an scolar as vrea sa imi peronalizez uniforma :) ceva accesorii mai speciale
Cam asta este uniforma mea ( cu exceptia nasturilor :-& :)) )
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:29, s:0

1 răspuns:
| miroana122 a răspuns:

Este o uniforma foarte draguta, cred ca poti adauga accesorii...niste pantofi care sa se asorteze cu sarafanul(negri sau rosii), cercei rosii iar cureaua e foarte potrivita. Poti adauga o camasa simpla fara brodereuri sau dantele sau daca vrei cel mai bine ar fi sa -ti iei camasa cu maneca scurta pentru o perioada.