| anonim_4396 a întrebat:

HEYY! Mi-am facut o idee in legatura cu rochita pe care o vreau la banket.
Insa nu m-am decis chiar de tot laughing. Adica ce ziceti sa aleg intre un model stil printesa asta, insemnand mulat sus apoi cu niste volane, ori sa aleg un model mai simplut de la zara care vine larguta doar mulata in jurul bustului. Ce credeti ca m-ar avantaja, tinand cont de faptul ca am 1.70?confused

8 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Modelul mai simplut:*

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Depinde si de par, fizionomie, si de preferintele tale, nu numai de inaltime.
Intreaba mai bine persoane care te cunosc. happy
Dar, eu una zic s-o alegi pe cea mulata in zona bustului, si jos larguta.hee hee

| Chris a răspuns:

Pai stilul printesa s-ar potrivi mai mult la un banchet cu o tematica specifica sau la un bal mascat. E mai ok rochia de la Zara-e irelevant de unde e, ma rog. Multa bafta si distractie!

| RoxxuInna a răspuns:

Model mai simplut de la zara care vine larguta doar mulata in jurul bustului

| Doo a răspuns:

Rochia din Zara

| Laurixu a răspuns:

Pai ai putea sa.ti iei o rochita stil stramta in sus cu cu un tutu jos dar daca nu gasesti poti sa iei separath. sh daca chiar vrei sa fi o printesa a petrecerii poti alege culori deschise la tutu cu ar i roz.da bine; x

baftaa:*:*

| TatSergiu a răspuns:

La 1.70 zici thinking eu zic ca e cea de,, printesa`` te`ar avantaja [fundita] big grin

| pisicuta13 a răspuns:

Cred ca cea simpla big grin