| anonim_4396 a întrebat:

Heyy TPU! Ce texte faiine de pus pe facebook stiti? Cum e acela cu tipul si fata care circulau cu 100km/h...cred ca il stiti. Ceva de genulhappy. Fuunda! Scuzee de >categorie!:"

1 răspuns:
| LOkk12 a răspuns:

Vand măgar! An de fabricaţie 2004. Pornire automată, la comanda vocală: "Dieeee 'tuţi soarele mătii..." Culoare : gri-argintiu. Consum : doi saci de fân pe zi şi o găleata de apă. Urechi reglabile. Claxon bitonal ( iiii-haaaa ). Viteza-10 km pe orabig grinbig grin