| Seвi a întrebat:

Heyy TPU.Cum sa zic eu laughing in pr rand.Sunt baiat dar asta nu inseamna ca nu am voie sa pun intrebari aici laughing. Vreau sa scap si eu de pielita de pe degete (cum sa zic.inainte unghilor)unii spun ca e lipsa de calciu straight face nu stiu ce sa zic.cu ce o pot indeparta...pentru.ca arata ff urat de parca nu m-as ingriji desi fac dus o data pe zi straight facem-am mai dat cu crema dar degeaba...(si am cateodata de ex:acum 2-3 luni nu aveam deloc si deodata... sa fie lipsa de calciu? thinking ) :*:* msz. sper ca nu v-am plictisith.scuze de greseli.Deci intrebarea este:Cum sa scap de pielita laughing?

Funda mare :*

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Da nici nu sa pomenit ca aceasta categorie ar fi doar pentru doamne.domnisoare.si in legatura cu intrebarea ta incearca sa consumi mai multe lactate.sa iei un vitamina C e posibil sa fie de la lipsa de calciu.
Sau ai mai putea inainte sa iesi in oras sa iei o unghiera in mana si sa incepi sa cureti pielitelewinking

1 răspuns:
| AnutzaAnNy a răspuns:

Si o prietena de-a mea a avut aceea-si problema sfatul meu ar fi sa consumi mai multe lactate, dar cel mai bine ar fi sa te duci la medicul tau de familie si el iti poate spune. Sper ca ti-am fost de folos