| Akid a întrebat:

Heyy vreau sa ma pensez in "v" si nu stiu cum
daca m-ati putea ajuta
va rog frumos
winking
dau funda.si nu vreau sa ma duc sa ma pensez la salon,. vreau acasa
daca se poate sa-mi spuneti pas cu pas...
scuzati greselile de ortografie dar mma grabesc
multumesc!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lasă-te pe mâna unei cunoscătoare și apoi tu respecți forma ori de câte ori faci pensarea!
Pa, pa.

| criss84 a răspuns:

Eu iti recomand sa mergi la un salon si sa ii spui cosmeticienii ce forma doresti.nu recomand experiente de genul acasa pentru ca o data ce le-ai stricat trebuie sa muncesti mult pana le aduci la forma dorita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe bune, du-te la salon. Acasa, iti poti da cu usurinta o forma proasta a sprancenelor si stai cu grija. Nu mai bine te duci frumos la salon si in 15-20 min esti gata? big grin Eu asa am facut. Nu m-am riscat si nu regret. M-a costat 10ron big grin