| NyanCat99 a întrebat:

Heyyy TPU! Am o problema... mica dar importanta happy. Eu imi editam pozele pe Picmonkey, dar acum trebuie sa platesc pentru unele efecte :'((. Mai stiti un site( sper ca am scris corect) de editat? Raspuns repedeee!
P.S: Vreau un site serios, nu gen Pizap sau... intelegeti voiwinking
D-au funditzzza celui mai bun si mai rapid raspunsss ♥

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| mihaixp7 a răspuns:

Foloseste gimp tongue

| CuteGirlSweet a răspuns:

PhotoScape cel mai bun eu i folosesc de 2-3 ani FUNDA?smugsmugdar trrebuie Donwoadat si nu se plateste nci un efect poti sa faci si rame poti sa si scrii pe poza sa dai iluminare curatarea fetei

| Renes a răspuns:

Pixlr. E genial happy