| Arisu a întrebat:

Hi all! As vrea sa va rog sa-mi dati din nou ceva sfaturi happy Deci,"problema" mea suna asa, iesim cu prietenu in oras si n-am idee ce coafura sa-mi mai fac.El vrea sa mai facem ceva poze impreuna : ( vreau un sfat,va rog mult happy :* fetelor,cred ca ma intelegeti big grin si daca vreti imi dati va rog si exemple de machiaj, ceva dragut ca sa nu par scaturita happyhappy big grin fundita garantat pentru cele mai frumoase variante, multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| Dia7 a răspuns:

Buna! Acum cateva zile am dat peste filmuletul acesta de pe youtube...e usor sa ti-l faci si singura. Am inteles ca ai par bediu poti incerca macar sa iti iasa fundita:) http://www.youtube.com/......ttp?/watch
Daca vrei si alte modele o sa gasesti acolo o groaza! Sper ca te'am ajutat:)!

2 răspunsuri:
| Arisu explică:

Am uitat sa mentionez, am breton pe o parte, parul de coloare deschisa si de lungime medie