| MayaDaya a întrebat:

Hi! Asi vrea sa ma ajutati in alegerea unei tinute. Cel mai bun prieten isi sarbatoreste sambata ziua de nastere intr-un club. Nu imi pot hotarî tinuta. Ma gandeam la o rochita scurta rosie mulata cu maneca trei sferturi, sau colanti si o jacheta cu capse,... sau poate aveti alte idei happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O rochiţă frumoasă şi elegantă, un pantof cu toc, nu uita de machiaj, un parfum subtil.
Distracţie plăcută!
Te pup!

| Camelisa a răspuns:

Eu as alege colantii si jacheta mai ales pentru club uai big grin cred ca arata genial!
Numai bine si distractieeeeeeee!

| MicutzaRuxi a răspuns:

Imi pare mai sexy rochia..mai ales daca-ti iei si pantofi cu toc si cu un blazer si merge de club! Oricum te-ai imbraca, sa te distrezi!:*