| asdfghjklkjhgfdsa a întrebat:

Hi! Cum pot sa am parul cam asa? Adica sa fie foarte des! http://www.facebook.com/....../photo.php
Funda!:o3

3 răspunsuri:
| Giutsa a răspuns:

Da.Superba poza pacat ca nu se vede! Nu baga placa in par si foloseste cat mai multe balsamuri si tratamente.pup

| christina94 a răspuns:

Nu putem vedea poza :/

| T30D0RA a răspuns:

Nu pot vedea poza, dar cum ai intrebat, e vorba de par mai des. Poti sa ti-l tapezi, dar, mai intai, ai putea sa dai cu fixativ la radacina, lasi foarte putin sa se usuce si apoi ti-l tapezi. Ai putea cauta pe youtube filmulete, de ex: "hair volume"