| Mihaa12 a întrebat:

Hi! De obicei nu aveam probleme cu bronzatul. ma faceam direct "ciocolata" dar ieri m-am facut rosie [ nu tare dar ma ustura ]. Cum sa fac sa nu mi se ia pielea si doar sa dispara rosata laughing aia?

FUNDA daca merge happykiss

4 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Branzatul? rolling on the floor

| Bijou a răspuns:

Poti incerca cu Aloe First http://forever-aloe-vera.eu/produs/494

| bebelusa_9541 a răspuns:

Te dai cu otet sau iaurt acolo unde te ustura:*

| Paty7 a răspuns:

Buna. happy. Si in primul rand, ai folosit crema de protectie? Daca te ustura inseamna ca pielea ti s-a facut mai sensibila si ca nu ti-ai dat cu protectie. Sau ai stat mult prea mult la soare. Incearca sa cauti in farmacii un spray pentru arsuri solare. Si o prietena de-a mea a patit asta si a mers cu un spray ( firar nu mai stiu cum se numeste x-( ). Sper ca te-am ajutat! :*