| EllysS_4019 a întrebat:

Hi! este adevarat ca daca te razi pe piele iar apoi te dai cu usturoi nu o sa iti mai creasca parul?
funda+votbig grin

14 răspunsuri:
| madalinapopescu a răspuns:

Nu! Este pur si simplu o legenda din batranii

| Deea a răspuns:

Wow happy si de nu e adevarat mi-ai starnit curiozitatea si tot incerc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ti-a zis chestia asta?laughing E prima data cand o aud si sincer mi se pare o prostie!

| dAya_3934 a răspuns:

Nu e adevaratlaughing...Am auzit si eu, si chair am incercat fiindca imi creste repede parul.Si faza e ca nici nu mai scapi de miros,chiar daca te speli binewinking.Eu zic sa nu te faci ca usturoi, cu aparatu e cel mai indicat, mai ales akela care smulge.winking:*!

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Fabulos! Trebuie sa incerc si eu! (sarcasm) Sper ca si tu erai sarcastica, cand ai pus intrebarea asta! In cazul nefericit ca nu, ei bine este o prostie si te sfatuiesc sa nu incerci toate sfaturile babesti ca nu au efect, mai bine te epilezi pur si simplu.

| DorelXD a răspuns:

Nu am mai auzit niciodata teoria asta. In orice caz nu are cum, mi se pare asurd. In orice caz, ar trebui sa tina vampirii la distantahappy. Asta ar fi un lucru rau daca esti fan Twilight. Pentru problema ta s-a inventat epilarea definitiva (cauta pe google ce presupune). Acuma eu stiu ca un kg de usturoi este mult mai ifetin decat o epilare definitiva dar totusi...in fine...Bafta!

| LLTCATpRoduction a răspuns:

Prostii curate... oamenii care nu au ce face vorbesc degeaba

| irina_5692 a răspuns:

Nu este adevarat! Daca te vei rade parul va creste de 2 ori mai mare iar culoarea parului care va creste va fi mai inchisa! Nu crede tot ceea ce vezi s-au citesti! Nu este adevarat!

| Kassandra1408 a răspuns:

Este un mit. Dar vampirii stralucitori te vor evita laughing la fel si ca baietii. Usturoiul este un bun antiseptic si nimic mai mult.

| Nicole8 a răspuns:

Buna...eu nu stiu ce sa sp poate merge poate nu n-am incercat dar daca vei incerca vei vedea daca functioneaza...eu n-am nevoie de funda da daca vrei sa-mi dai sunt de acord cu tine pup pa

| Summer5505 a răspuns:

Nu cred

| KingJulien a răspuns:

Nu stiam, serios?!? 8-o

| Nymphetamine a răspuns:

Asa laughing n-ai mai vedea epilatoare pe piata.

| Adryan657 a răspuns:

O sa mirosi foarte frumoshappy