| r0xaa a întrebat:

Hi.folositi uleiul de ricin pentru cresterea parului.este un mit sau chiar va ajuta? sunt indecisa spre a il folosi. poate ma ajutati:* funda:*

Răspuns Câştigător
| AnnyXoxo a răspuns:

Da eu el folosesc! Adicathinking eu daca nu folosesc ulei de ricin parul imi creste foarte greu. Nu e un mit. Chiar functioneaza. Eu te sfatuiesc sa il incerci. Te dai cu el de 2-3 ori pe luna. Apoi poti sa incepi si luniile urmatoare daca vrei mai mult. te dai cu el doar la radacina nu si pe fire.

sper ca te-am ajutat. :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, uleiuil de ricin chiar este bun pentru par: crestere rapida si sanatoasa + intarirea firuli de par.

www.efrumuseti.blogspot.com

| chocolate_1698 a răspuns:

Da, il folosesc de peste 3 ani. secretul este ca nu trebuie pus pe par, ci pe radacinile parului de pe cap. se mai gace si supa de ulei de ricin cu untura de zarzar

| odorash a răspuns:

Salut :
eu folosesc uleiul nu doar pentru cresterea parului ci chiar pentru pielea intarita si bataturi, si chiar pentru a fi unghiile mai rezistente -
folosestel cu siguranta
funda?

| NoName_9128 a răspuns:

Pai cel mai des eu folosesc pentru cresterea sprancenelor...Dar ai putea folosi pentru par un sampon care are in continut ulei de ricin.Aaa.da.Eu folosesc un sampon ft bun care mi` a reparat parul complet deoarece a fost ars de la decolorare Ai putea sa` l incerci.Gliss Repair.ft bunhappy. Sper ca ti` am fost de ajutor.Bafta!:*Fundita?smug