| TąNyą a întrebat:

Hi guys. Am nevoie de ajutor, din nou.

Părul meu trece de umeri cu vreo ~ 5 cm ceva ondulat pe la vârfuri şi câteodata mai mult de vârfuri, este şaten. vopsit, dar natural este un şaten mai deschis.

L-am vopsit luna trecută şi sincer mi s-a deteriorat mama mi-a zis că ar trebui să-l tund ca să se regenereze, dar nu ştiu cum să mă tund am găsit câteva coafuri, dar nu ştiu nu mă atrag aşa de mult şi de freza care o am de atâţia ani. mi s-a luat.

Mi-ar veni să mă tund scurt la spate gen arici şi mai lun în faţă sau mai lung decât ariciu şi la fel în faţă gen : http://3.bp.blogspot.com/_Itom5lvNXPM/S73jYFXPsnI/AAAAAA AAC5o/jmxijunH0Pg/s320/tunsoarebob_tn.jpg numai că puţin mai lung pentru că al meu se va ondula şi se face la fel de scurt.

Chiar nu ştiu cum să mă tund vă rog daţi-mi idei cu poză ce credeţi că s-ar vede frumos.

Forma feţei ceva de genu http://2.bp.blogspot.com/_TUn_aUL9k14/TIP7etJOyTI/AAAAAA AAFAM/9-3V1xS32fg/s1600/tunsori-bob-par-lung3.jpg şi culoarea de păr mai deschisă.

Please help.

Ofer fundiţă celei mai frumoase tunsori :D

Apropo după eu s-ar putea să folosesc ulei de măsline şi ricin pentru a-l face mai sănătos şi acele uleiuri ajută şi la creştere deci ceva care va merge şi când va fi puţin mai lung.

Mulţumesc.

T.

p. S - orice sfat e bine venit ( bun. nu luat la mişto, etc ) şi răsplătit.

p. S2 - dacă ştiţi şi un salon bun unde se găseşte o "frizeriţă" bună. care se pricepe v-aş fi foarte recunoscătoare.

4 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Te-aș ajuta, dar nu merge nicio poză să o văd.

| TąNyą explică:

@Inna
Cum am spus am părul ondulat. Şi nu vreau să folosesc placa zilnic. şi eu am deja părul în genul acela numai că e ondulat.

@PhotoIsMyLife

Scuze eu o văd. thinking

T.

| Mozambic19 a răspuns:

Pai, ai putea incerca
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:5, s:48&tx=74&ty=39

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Not found\big grin