| PustoaickaAna a întrebat:

Hi reprezentanti avon! vreau si eu sa stiu daca am dat o comanda acum 2 zile si dau acum alta comanda tot din acea campanie si nu mi-a ajuns inca pachetul de la prima comanda, am vreo sansa sa le primesc pe amandoua in aceeasi zi?
cele 2 comenzi din campanie sunt separate? adica au discounturi separate sau se aduna suma si se face discountul?
sper ca am formulat bine. astept un raspuns papa

2 răspunsuri:
| mabo a răspuns:

Discount-ul e separat,la fel si facturile, s-ar putea sa le primesti amandoua odata dar.dar nu in acelasi pachet, separat. funda pls?

| BuBuLoi21 a răspuns:

Buna. sunt reprezentant avon si cred ca pachetul iti va veni in functie de modalitatea aleasa de tine. daca este comanda normala poate veni si la 3 zile lucratoare dupa ce ai dat comanda. deci nu e problema. daca este prin posta romana face 3-4 zile lucratoare. iti pot veni chiar si aman2 in acelasi timp. discount-urile nu vor diferi. daca la prima comanda sa zicem ca ai discount de 30 %, plasand inca o comanda de minim120 de lei va avea acelasi discount k prima comanda. ele vor fi facturate separat. sper ca am fost de ajutor. bafta in avon