| Play4Fun98 a întrebat:

Hi tpu.acesti ochelari de soare sunt pentru fete sau baieti, pentru ca am uni si nu stiu daca sai port sau nu (sunt baiat) multumesc
http://www.okazii.ro/......a115943031

9 răspunsuri:
| Ruocsss a răspuns:

Care ochelari? o.o

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Sunt şi pentru fete şi pentru băieţi, doar că arăţi (după părerea mea) ca un bufon cu ei.

| scrisoarededragoste a răspuns:

Sunt pentru tine. Poartă-i!

| xFakeSmilex a răspuns:

Sunt universali, așa că îi poți purta cu încredere. Se poarta foarte mult acest model de ochelarii anul acesta! Încearca-i, sunt cool!

| Denisseq a răspuns:

Sunt draguti poarta-i

| TrololoLM a răspuns:

Care ochelari? confused

| Ruocsss a răspuns (pentru Play4Fun98):

Sunt universali. Am vazut multi baieti care poarta astfel de ochelari. Sunt foarte la moda. Sii, stai linistit. Nu vei arata ca un bufon cu ei. :33

| Ruocsss a răspuns (pentru Play4Fun98):

Sunt frumosi. Am vazut multi baieti purtand astfel de ochelari. Sunt la moda. Sii stai linistit, nu vei arata ca un bufon. :33