| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU! Am mare nevoie de cineva care se pricepe bine(chiar foarte) să deseneze portrete umane! Vă rog din tot sufletul să mă ajutaţi, va implor! Dau fundă şi vă rog să lăsaţi aici sau printr-un mesaj privat adresa de email/mess sau de facebook(daca aveti) pentru a putea vorbi mai bine!

4 răspunsuri:
| untu a răspuns:

De ce aveti nevoie de un desenator? Ati patit ceva sau aveti necaz?

| anonim_4396 explică (pentru untu):

Da, am un mare necaz! Ai putea sa ma ajuti sau stii pe cineva care se pricepe la desenat portrete ft bine? Multumesc anticipat!

| untu a răspuns (pentru anonim_4396):

Rina,ce fel de necaz aveti? Puteti sa apelati la politie, au acolo un desenator sau grafician foarte bun si experimentat!

| anonim_4396 explică (pentru untu):

Chestia este ca am in minte imaginea unei persoane pe care tare mult as vrea sa o am portretizata ca sa nu o uit niciodata! Persoana din mintea mea are trasaturi combinate de la alte persoane(am poze cu acestea)...de exemplu ochi de la persoana X, nasul, buzele si forma fetei de la Y. Imi doream ca cineva sa ma ajute sa fac portretul acestei persoane. M-ai putea ajuta sau stii pe cineva care sa ma ajute?!