| MEandTHEWORLD a întrebat:

Hi TPU.am un par cret si nu stiu ce coafuri sa ii mai fac. mi-l faceam inainte coada in sus si imi placea. dar acum m-am plictisit. dar imi trebuie o coafura pentru la scoala casa nu imi pice parul in ochii.va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| sensa a răspuns:

La parul cret e cam imposibil sa-ti faci breton.lasa-l liber. si mai putin cu pieptanatul(se strica buclele)

| mihai20 a răspuns:

Deci perciuni lungi nu exagerat de mult asa normal bretonul il tunzi intr_o parte foarte putin adica il filezi in dreapta sau in stanga pe cap til lasi mai des si in spate normal fara coada

| nameuser a răspuns:

Pai,ai putea sa-ti faci un breton drept, lung si des ca sa nu-ti vie parul in ochi