| Julia_5417 a întrebat:

Hi TPU! :* as vrea si eu niste concursuri de frumusete! nu online, nu pe net, nu pe hi5! "reale" gen "toddlers and tiaras ". macar cateva, unde sunt necesare defilari, rochii, si totul sa fie stralucitor. dau funda oricee! plss help cryingcrying!

1 răspuns:
| DjLau a răspuns:

Buna!

Cred ca cel mai simplu ar fi sa te inscrii la o agentie de modele, intrucat acolo ai avea cele mai mari sanse pentru genul pe care il doresti (defilari, rochii & stuff).
Asa, de una singura, cam greu sa reusesti, intrucat ei faciliteaza accesul la majoritatea evenimentelor de acest gen si chiar te promoveaza.

Eu te-am sfatuit, tu alegi! happy

O zi placuta si insorita sa ai!